Jsem Ondřej Šika
a pomohu vám s open-source
DevOps technologiemi!

Snížime spolu náklady na IT, vyřešíme technologický dluh a připravíme Vaši IT architekturu na rapidní škálování.

S ČÍM VÁM POMOHU

IMPLEMENTACE DEVOPS PIPELINE

Zavedu open-source DevOps do Vaší firmy. Nastavím nástroje a procesy tak, abyste automaticky, spolehlivě a rychle doručovali novou funkcionalitu Vašim zákazníkům.

1

KONZULTACE
& SUPPORT

Vyřeším Váš konkrétní problém formou konzultací, čímž se vyvarujete zbytečných a drahých chyb. Já a můj tým Vám budeme oporou při provozu Vaší DevOps infrastruktury formou jednoho z našich support plánů.

2

ŠKOLENÍ
VAŠEHO TÝMU

Vyškolím Váš tým tak, aby mohl sám a efektivně vytvořit DevOps pipeline a pracovat s ním. Vše si vyzkoušíme na hands-on workshopech po jejichž absolvování budete schopni bezpečně spravovat a rychle rozvíjet Vaše DevOps prostředí.

3

moji klienti

default
default
default
default
default
default
default
default
default

MŮJ PŘÍBĚH

K projektu prvního a nejúspěšnějšího Bitcoinového těžařského poolu v společnosti Braiins Systems jsem se přidal v čase jeho kompletního přepisování a škálování na robustnější infrastrukturu.

Náročné požadavky na sofistikovanou a distribuovanou IT infrastrukturu stávající z desítek serverů rozmístěných na třech kontinentech nedávaly jinou možnost jako hned od začátku nasadit ty nejnovější DevOps technologie.

Měl jsem tedy unikátní možnost osahat si open-source DevOps technologie a 5 let pracovat s týmem skvělých IT architektů a vizionářů - Honzou Čapkem, Pavlem Moravcem a Markem Palatinem.

PROČ DO TOHO JÍT SE MNOU?

  • Dlouholeté zkušenosti

  • Pět let jsem pracoval jako senior software engineer pro Braiins.com a pomáhal jsem s přestavbou globálního Bitcoinového těžařského poolu na lepší distribuovanou infrastrukturu. Paralelně s touto prací jsem začal od roku 2013 dělat freelance školení a konzultace.

  • Komplexní pohled

  • Na míru Vám poskládám DevOps pipeline z těchto technologií: Git, Gitlab CI, Ansible, Docker, Kubernetes, Prometheus, Sentry, ELK / EFK, Rancher, Terraform, Public Cloud: [AWS, DigitalOcean, Azure, GCP], Private Cloud: [Proxmox, OpenStack] .

  • Výborné reference

  • Veřejně mě doporučilo už víc než 60 účastníků mých školení a já jim ze tyto reference moc děkuju. Najdete je na mém LinkedIn profilu.

  • Maximální otevřenost

  • Věřím v open source. Proto mám většinu své práce, která nepodléhá NDA, veřejně na Githubu.

    Máte dotaz nebo zájem o spolupráci?