Co Vás naučím

V kurzu pro začátečníky si řekneme co to vlastně verzování je a seznámíme se se základními příkazy a workflow GITu. GIT si nainstalujeme, nakonfigurujeme, případně si vytvoříme SSH klíče na práci se vzdálenými repozitáři. Ukážu Vám, jak v GITu pracovat s větvemi, stashem a dalšími jednoduchými konstrukty, které Vám v mnohém zpříjemní vývoj software. Naučím Vás pracovat s nástroji, jako je Github a nebo Gitlab.

Aktualne vypsane terminy

KurzMestoDatumCena 
Skoleni GitPraha9. 11. 2018 5000 CZKRegistrovat

Jak školení probíhá

Školení probíhá buď u mě v kanceláři nebo mohu přijet k Vám. Na školení je potřeba vlastní notebook, na operačním systému nezáleží. GIT si společně nainstalujeme a nakonfigurujeme, pokud bude potřeba. Při školení si ukážeme všechny konstrukty na připravených ukázkových repozitářích, v případě zájmu na Vašem vlastním projektu. Vše si podrobně vysvětlíme a vyzkoušíme. Školení trvá zhruba 4 hodiny.

Všechny materiály ze školení jsou volně k dispozici na github.com/skoleni-git.

Po absolvování školení obdržíte veřejně auditovatelný certifikát o účasti.

Cena

Cena kurzu Gitu je 4000 CZK za osobu, v případě firemních školení mě kontaktujte pro nacenění.

Studenti, univerzity a neziskovky mají 50% slevu.

Dají se domluvit například skupinové slevy, ceny se za určitých okolností dají určitě nějak zvýhodnit. V případě zájmu nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat.

LBMS Git

Hned při prvním setkání bylo zřejmé, že Ondřej má mnoho praktických zkušeností s Git. Jeho školení určitě splnilo moje očekávání. Pomohl mi pochopit hlavní rozdíly mezi Git a centralizovanými systémy, vyškolil jeho užívání a k tomu poradil, čemu se v praxi vyvarovat. Zároveň nebyl problém upravit školení na míru našim specifickým potřebám a v neposlední řadě nám pomohl se srovnáním webových implementací (GitLab, GitHub, …). Do budoucna určitě plánujeme další spolupráci.

Vít Kolář
Consultant at LBMS s.r.o.

Eyelevel Git

Velmi dobrá úroveň výkladu, vysvětlení všech požadovaných témat včetně příkladů na předem připravených materiálech extra pro naše účely. Jsem spokojen s kvalitou a dobrou organizací kurzu. Co se týká mne, tak školení padlo na úrodnou půdu. Těším se na další spolupráci.

Bc. Ondřej Fous, DiS.
Senior Developer in Eyelevel

100 Mega Git

Ondra u nás ve firmě školil verzovací systém GIT. Už od prvního okamžiku bylo poznat, že disponuje rozsáhlými znalostmi a pochopením problematiky. Školení bylo prováděno s důrazem na individuální přístup, profesionalitu a maximální pokrytí probírané látky. Prakticky neexistovala otázka, na kterou by nám nebyl schopný odpovědět. Ondra je ochotný konzultovat oblasti i nad rámec původně dohodnutého školení, zejména ohledně softwarového vývoje. Určitě bych ho za naši společnost doporučil komukoliv a myslím, že ho využijeme opakovaně.

Michal Rampula
100MEGA Distribution s.r.o.