IT & DevOps školení, konzultace a workshopy

Zlepšuji práci vývojářských týmu zaváděním efektivních procesů ve vývoji. Naučím Vás používat prověřené nástroje a technologie, které povedou k rychlejšímu vývoji a bezpečnějšímu provozu vašeho software.

750+

Počet odškolených lidí

120+

Počet firem ve spolupráci

170+

Počet uskutečněných školení

O mně

Jmenuji se Ondřej Šika a od roku 2009 se zabývám vývojem software a DevOps. Své praktické zkušenosti předávám na školeních od roku 2013.

Pracoval jsem pro malé firmy, startupy i velké korporace s cílem zefektivnit jim proces vývoje, testování a nasazování software. Dnes se primárně věnuji DevOps: návrhem softwarového stacku, vývojového a provozního prostředí ve firmách.

Práci s nástroji jako Docker, Kubernetes a Terraform se snažím co nejvíce automatizovat, aby lidé nemuseli dělat rutiny, které můžou jednoduše dělat stroje.

Školení

Také se hodně věnuji školení, všechny kurzy jsou formou workshopů (hands-on) a stavím je na svých dlouholetých znalostech a zkušenostech z vývoje, testování a provozování softwarových projektů.

Nástroje jako Git, Docker, Kubernetes, Terraform, Ansible nebo CI používám na denní bázi. Vše co školím jsem použil v reálných projektech a mám s technologií osobní zkušenost.

Všechny kurzy a školení dělám v českém nebo anglickém jazyce.

Moji klienti

default
default
default
default
default
default
default
default
default
default
default
default

Doporučení z Twitteru

Ondrej Sika

ondrej@sika.io
+420 773 452 376

IČ:88114163
DIČ:CZ9302252102
Účet:   2301432033/2010

Zajímají Vás novinky?

Odebírejte můj newsletter a budete v obraze!

Website by Zuzana Jeschke