Školení Cloudflare

Nezávazně poptat školení

Vypsané termíny

Bohužel nejsou žádné termíny vypsanené

Zanechte mi email a já se Vám ozvu až termín otevřu

Co to je Cloudflare?

Cloudflare je DNS provider, CDN, DDoS ochrana, Edge Cloud Computing a mnoho dalsiho. Zkratka je to neco co by Vas melo zajimat.

Na skoleni si ukazeme jak Vam Cloudfare dokaze pomoci a vyresit nektere Vase problemy s infrastrukturou efektivne a zdarma nebo velmi levne.

Jak školení probíhá

Školení je formou workshopu, všechno si podrobně vyzkoušíme a vysvětlíme. Cloudflare si vyzkousime v praxy, vse podstatne si vlastnorucne osahame jak z UI tak pomoci Terraformu.

Co Vás naučím

  • Uvod do Cloudflare
  • DNS
  • CDN
  • Cloudflare Tunnel
  • Cloudflare Access
  • Cloudflare Workers

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno pro Devopsaky, vyvojare a adminy, kteří chtějí potrebuji lepsi DNS a veci kolem edge accessu do sve infrastruktury. Cloudflare se hodi kazdemu, neprehanim.

Technické požadavky

  • Přístup na internet (ideálně bez korporatni proxy)
  • Nainstalovany Terraform vyhodou

Ondřej Šika

Jsem freelance DevOps konzultant a lektor. Zlepšuji práci vývojářských týmu zaváděním efektivních procesů ve vývoji. Naučím Vás používat prověřené nástroje a technologie, které povedou k rychlejšímu vývoji a bezpečnějšímu provozu vašeho software.

Cena za školení

Otevřený termín: 9 900 CZK bez DPH
Firemní školení: 32 000 CZK bez DPH

Nezávazná poptávka

Máte pochybnosti? Potřebujete přesvědčit svého šéfa?

Nad kurzy jsem strávil desítky hodin příprav a stovky hodin používáním a prozkoumáváním technologií. Vy nemusíte. Vše je připraveno tak, abyste se naučili a vyzkoušeli vše co je potřeba ke zvládnutí dané technologie. Pokud nebudete s kurzem spokojeni, vrátím Vám peníze.
150+

Počet odškolených lidí

15+

Počet firem ve spolupráci

20+

Počet uskutečněných školení

Ivo Hlavaty

System Engineer, Konica Minolta Business Solutions Czech

21. Duben 2020

Absolvoval jsem online kurz Terraformu a moc se mi to líbilo. Ondřej byl dobře připraven s mnoha příklady v Githubu. Byl také ochoten najít konkrétní řešení na žádosti ostatních účastníků. Oceňuji také jeho nápady jak integrovat Terraform s dalšími nástroji (prometheus, gitlab, ..). Rozhodně doporučuji přihlásit se na jeho kurzy.


Milan Skuhra

IT Architect

24. Duben 2020

Zúčastnil jsem se školení Docker a Kubernetes, protože jsme ve firmě chtěli tímto způsobem spravovat naše servery. Kvantum poznatků, které Ondřej dokázal za krátký čas odevzdat mě fascinovalo. Zajednali jsme s ním i spolupráci na rozjetí kubernetes clusteru (včetně CEPH) na našich serverech. Doufali jsme, že s Ondřejem to zvládneme za dva dny no udělali jsme to za jeden a naučili se také mnoho o administraci nového setupu. Po vynikajících zkušenostech jsem se zúčastnil dalšího školení - Terraform. Po jeho absolvování jsem mou několik denní nedokončenou práci mohl nahradit novým řešením hotovým za pár hodin. Vážím si jeho otevřenost a ochotu dělit se se svými zkušenostmi. Spolupráci s ním mohu jen vřele doporučit.


Jakub Schimer

Software Developer

15. Únor 2020

Ondřej je zkušený systémový architekt a skvělý lektor, který s radostí odpovídá na jakoukoli otázku. Školení Docker, Kubernetes a Terraform bylo velmi poučné.

Ohlasy z Twitteru

Ondrej Sika

ondrej@sika.io 📋
skoleni@sika.io 📋
+420 773 452 376 📋

Company ID
88114163 📋

VAT ID
CZ9302252102 📋

Zajímají Vás novinky?

Odebírejte můj newsletter a budete v obraze!

Website by Zuzana Jeschke