Doporučení z LinkedInu se bohužel nedají vložit do webu jako ty z Twitteru. Pokud chcete vidět zdroj, podívejte se na můj LinkedIn profil /in/ondrejsika, je tam více než 40 doporučení.

Poté, co jsem absolvoval Ondrovo školení Dockeru, nám přišel na VŠE pomoct s nasazením Dockeru a Gitlabu CI do našeho workflow. Je vidět, že v tom co dělá se vyzná a považuji jeho zastávku u nás za velký přínos. Během krátkého času jsme zvládli spoustu práce, na kterou jsem následně navázal a dostal jsem do Dockeru během dalších pár dní další aplikace, a to absolutně bez problémů. Vřele doporučuji. :)

Matěj Kučera

University of Ecenomics, Prague


Ondřej u nás školil Docker/Docker-compose/Swarm dva dny. Úvod do teoerie včetně vysvětlení. Ondřej srozumitelně ukazuje na praktických příkladech formou workshopu, který je dle mě nejlepším možným způsobem, jak se můžete něco nového naučit. Je vidět, že Ondra má se všemi technologiemi a jejich nasazením praktické zkušenosti, okamžitě na naše dotazy reagoval s možným způsobem řešení, což bylo pro nás zvlášť důležité. Rád bych také ocenil přátelský přístup, za mě nejlepší školení za několik posledních let.

Jiří Horák

SPEL a.s.


Školení bylo moc fajn, především šité na míru našim potřebám. Ondra byl připravený a ochotný zodpovědět všechny naše dotazy ať už ohledně gitu, dockeru a kubernetes.

Ivo Kašpárek

oXy Online


Moc děkuji za skvělé školení Dockeru. Školení bylo zajímavé a je vidět, že má Ondřej velmi dobrou znalost daného tématu. Školení mi dalo hodně a těším se na další spolupráci.

Jan Šafka

Dimension Data


Ondřej nám přijel školit Git a Docker, školení bylo perfektní. Ondřej má velmi dobrou znalost devops. Velmi doporučuji jeho školení, pomohl nám automatizovat každodenní rutinní procesy.

Martin Kylián

SIT MP


Ondřej školil git, ale bez problémů na místě objasnil i mnoho našich specifických otázek kolem celého vývojového cyklu. A neztratil se ani v ad hoc dotazech, které už s gitem souvisely jen volně, ale pro nás byly důležité. Bylo velmi přínosné strávit čas s člověkem, který tématu rozumí do hloubky i do šířky a zároveň se je schopen podívat na problém z Vaší perspektivy.

Adrian Kantor

FIO


Klíčové školení pro náš IT tým. Ondra je expert v oblastech, kde my tápeme. Nejen, že nás v rámci školení naučil používat GIT, ale nakopl nás dalšími typy, kde zlepšit efektivitu naší práce. Myslím, že spolupráce tímto nekončí. Musím také ocenit pohodový a přátelský přístup.

Tomas Ruzicka

VISTAG


Ondra u nas ve firme skolil verzovaci system GIT. Uz od prvniho okamziku bylo poznat, ze disponuje rozsahlymi znalostmi a pochopenim problematiky. Skoleni bylo provadeno s durazem na individualni pristup, profesionalitu a maximalni pokryti probirane latky. Prakticky neexistovala otazka, na kterou by nam nebyl schopny odpovedet. Ondra je ochotny konzultovat oblasti i nad ramec puvodne dohodnuteho skoleni, zejmena ohledne softwaroveho vyvoje. Urcite bych ho za nasi spolecnost doporucil komukoliv a myslim, ze ho vyuzijeme opakovane.

Michal Rampula

100MEGA Distribution s.r.o.


Ondru jsme si pozvali na praktické školení Docker-u. Ondra byl perfektně připraven, odpověděl na všechny naše dotazy a dal nám také spoustu užitečných rad. Skvělý start jak začít s novou technologií.

Tomáš Kuba

Intelis s.r.o.


Hned při prvním setkání bylo zřejmé, že Ondřej má mnoho praktických zkušeností s Git. Jeho školení určitě splnilo moje očekávání. Pomohl mi pochopit hlavní rozdíly mezi Git a centralizovanými systémy, vyškolil jeho užívání a k tomu poradil, čemu se v praxi vyvarovat. Zároveň nebyl problém upravit školení na míru našim specifickým potřebám a v neposlední řadě nám pomohl se srovnáním webových implementací (GitLab, GitHub, ...). Do budoucna určitě plánujeme další spolupráci.

Vít Kolář

LBMS s.r.o.


Když absolvujete školení, očekáváte od něj, že vás to v rámci školeného tématu posune kupředu, že se dozvíte něco nového, že vám to ulehčí práci, přinese nové možnosti. Pokud se tak stane, pak bylo školení úspěšné. Co už se dá ale očekávat méně je to, že by vaše nové poznatky měly překročit hranice školeného tématu. Nám se to však s Ondrou při školení Dockeru stalo. A ještě jedno doporučení případným zájemcům - nebojte se Ondry ptát. Ondra se totiž nebojí odpovídat. A že mu to jde dobře…

Jan Semkovič

Colosys s.r.o.


30. října 2017

Filip Joanidis

DataSeed Solutions


Školení o dockeru jsme absolvovali jako součást aktivity CZJUG. Ondra měl školení skvěle připravené i odprezentované. Velmi kladně hodnotím strukturu školení. Kdy jsme se o dockeru nejdřív dozvěděli něco teoreticky a ve druhé části nám Ondra ukázal většinu možností dockeru na příkladech. Pokud plánujete docker používat, toto školení velmi doporučuju.

Tomas Sara

Edhouse s.r.o.


Ondru jsme si pozvali na konzultace do naší firmy ohledně začlenění Gitlab CI do našeho vývojového procesu. I přes naši neznalost problematiky jsme velmi rychle našli společnou řeč a během krátkého času jsme z Ondry vytěžili maximum jeho znalostí a zkušeností. Ondrovy zkušenosti mají veliký přesah do všech oblastí vývoje a provozu software - zabrousili jsme na téma Dockeru, load balancingu, bezpečnosti, git workflow, monitoringu atd. Jeho konzultace byly pro náš tým velikým přínosem a díky nim jsme se vyhnuli spoustě práce při tápání "na slepo."

František Vodsloň

NMS Market Research


U Ondry jsem absolvoval školení na téma Docker, Compose & Swarm. Jednalo se o výborně připravené školení s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon, kdy si hned můžete prakticky vyzkoušet nově nabyté znalosti. Na Ondrovi je vidět, že témata, která školí, prakticky velmi dobře zná a přibližuje je v širších souvislostech v kontextu vazby na moderní přístupy v IT. Také oceňuji, že pokud vás zajímají i trochu jiná témata s vazbou na školenou technologii a zároveň zbude nějaký čas, Ondra je schopen i tyto body diskutovat aniž by se rigidně držel harmonogramu původního školení (např. demonstroval použití Dockeru v rámci CI/CD s vazbou na cloud řešení ). Pokud se chcete školit na Docker, GIT, CI/CD nebo Cloudfare, Ondru doporučuji všemi deseti

Petr Vepřovský

GEM System a.s.


Ondrovo školení Git bylo pro nás obrovským přínosem. Celkové pojetí výkladu s hromadou praktických ukázek nás posunulo o velký krok vpřed. Ondrovi díky, za skvělý přístup a profesionalitu. Doufám, že budeme mít možnost od něj někdy v budoucnu získat další znalosti. Moc díky.

David Lucák

Vyšší odborná škola požární ochrany


Ondra ovládá git a je schopen na školení předat své znalosti.

Jiří Sýkora

Sykora Data Center s.r.o.


S Ondřejem jsem konzultoval Blockchain, GIT a development standarts, v nichž je Ondřej velmi zkušený. Je to člověk s otevřenou myslí a diskuze s nim byly velmi obohacující.

Juraj Boldiš

Bohemia Energy


Ondra pro nás připravil školení GITu, k naší plné spokojenosti. Školení mělo dobrou strukturu, výklad byl srozumitelný a plný praktických ukázek. Bylo znát, že problematice opravdu rozumí a nechybělo ani nadšení :-). Určitě bychom jeho služeb využili znovu.

Jan Matýšek

STAND CZ


školení v Dockeru bylo velmi názorné a inspirující. Bylo vidět, že přednášející je profesionál a dokázal odpovědět na všechny naše dotazy. Mohu jen doporučit.

Radek Wagner

AŽD Praha


Ondřej u nás strávil tři dny a během této doby nás uvedl do problematiky Dockeru. Následně jsme přešli ke Kubernetes, začali s instalací a došli až k provozování aplikací. Školení naplnilo naše očakávání.

Juraj Hanták

Webglobe-Yegon


Školení Dockeru bylo skvělé, naučil jsem se toho hodně a byla to zábava. Proto jsem také dále navštívil školení Kubernetes i to mě moc potěšilo.

Jan Potužník

Boxtrap security s.r.o.


Navštívil jsem Ondrova školení Docker a Kubernetes. Bylo to velmi zajímavé a praktické. Zvládl zodpovědět všechny mé otázky a vše mi objasnit. Rozhodně doporučuji.

Jan Kalfus


Školení na Docker od Ondřeje u ROOT.CZ bylo velice zajímavé a přínosné. Ondra toho zná opravdu dost a není problém se na cokoliv zeptat i z jiného tématu. Školení byla dost praktická. K tomu provozuje na Githubu spoustu příkladů, volně přístupné registry, blog a Slack. Není problém se na Ondru obrátit s dotazy i kdykoliv po školení, takže školením to u něj nekončí. Zatím jedno z nejvíce profesionálních školení co jsem absolvoval.

Franišek Janošek

OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním z.s.


Já a mí společníci z FG Forrest jsme absolvovali Ondřejovo školení na Docker. Skvělé bylo, že jsme si mohli nadiktovat oblasti, které nás zajímaví a Ondra pro nás školení uzpůsobil na míru. Nemuseli jsme se tak prokousávat úplnými základy, které jsme znali a spíš jsme se zaměřili na to, s čím jsme sami bojovali. Na konci dvoudenního školení nám Ondra navrhnul a předvedl kompletní cyklus použití Dockeru od vývoje, přes Gitlab pipeliny až k nasazení na testovací prostředí (a případně i produkci). To považuji za nejpřínosnější bod školení. Ondrovo školení mohu jen doporučit.

Jan Novotný

FG Forrest


Ondřej u nás školil Docker/Docker-compose/Swarm dva dny. Úvod do teoerie včetně vysvětlení. Ondřej srozumitelně ukazuje na praktických příkladech formou workshopu, který je dle mě nejlepším možným způsobem, jak se můžete něco nového naučit. Je vidět, že Ondra má se všemi technologiemi a jejich nasazením praktické zkušenosti, okamžitě na naše dotazy reagoval s možným způsobem řešení, což bylo pro nás zvlášť důležité. Rád bych také ocenil přátelský přístup, za mě nejlepší školení za několik posledních let.

Jiří Horák

SPEL a.s.


Pár školení už jsem zažil, ale takhle perfektně do detailu vyladěné Kubernetes školení mě vážně dostalo;) Pokud chcete jít s dobou a vůbec nevíte co k8s je, tak neváhejte a napište Ondrovi!!! Ještě jednou díky Ondro;) Bylo to super!

Marek Kudláček

oXy Shop


Ondra přijel k nám na Univerzitu Pardubice a velmi prakticky ukázal našemu různorodému týmu, jak lze využít Gitlab s CI. V průběhu také velmi ochotně reagoval na naše zvídavé dotazy a řešil s námi naše aktuální potřeby. Kolegové byli velmi spokojeni s průběhem školení a myslím, že u nás Ondra nebyl naposledy. Jednoznačně mohu Ondru doporučit, v technologiích se bravurně orientuje.

Bratronicek Tomas

Univerzita Pardubice


U Ondry jsem absolvoval skoleni na GitLab CI a mohu vsem jen doporucit. Skvely kurz, profik skolitel, maximalni prisun informaci. Mockrat dekuji Ondro a tesim se na React.

Martin Šindelář

Univerzita Pardubice


Ondřej je úžasný profesionál, skutečný expert a výborný přednášející. Účastnil jsem se jeho 2 workshpů a byl jsem ohromený jeho dovednostmi a praktickému inovativnímu přístupu. Ondřej si zaslouží moje nejvyšší doporučení.

Petr Simik

O2 Czech Republic


Absolvovali jsme s Ondrou školení na GIT a Gitlab CI. Je vidět, že Ondra je do svého oboru zapálený a věcem rozumí, nebojí se výzev a dokáže poradit i v různých zapeklitých situacích.Pokud tedy máte ve firmě špatné postupy při vývoji tak rozhodně doporučuji začít tu změnu absolvováním některého z Ondrou nabízených školení. Školení pro nás bylo rozhodně přínosem a získané znalosti využijeme pro zlepšení procesů u nás ve firmě. Díky Ondro.

Roman Vlček

Animatoc.cz


Ondra nás školil na Kubernetes, školení bylo super. Uměl téma pěkně vysvětlit a ukázat konkrétní použití v praxi. Každému poradil možnost použití v jeho projektech. Můžu doporučit.

Jan Odstrčil

Netbox


Ondřej během interního školení poskytl naprosto ohromující vhled do Dockeru a Kubernetes 👍 Obzvláště jsem ocenil praktický přístup 👨🏻‍💻 také se širokou uživatelskou zkušeností. Mohu jen doporučit zúčastnit se kterékoli z akcí pořádaných Ondřejem a skutečně se těším na další, které se budu moci zúčastnit. 🥇.

Petr Todorov

Czech IT Cluster


Na doporučení našich obchodních partnerů jsme požádali Ondřeje o školení Dockeru. Celé dva dny splnily naše očekávání. Já a mí kolegové jsme si z toho odnesli víc, než se očekávalo. Skvělá otevřená atmosféra. Ondřeji, děkuji.

Robert Urban

Digiteq Automotive s.r.o.


Ondrej nás naučil, jak ovládat Gitlab a během naší relace pro nás vytvořil logický rámec pro náš případ použití. Přinesl také nové nápady pro správu serverové infrastruktury. Ve finále byl jeho trénink tematický, dobře připravený a praktický. Velice jsme těžili z času stráveného s ním.

Jan Boháč

Státní Pokladna Centrum Sdílených Služeb


Ondra mě školil na Docker (docker,docker-compose a swarm), musím podotknout že školení formou workshopu mi velice vyhovovalo. Technické i prezentační znalosti Ondry jsou na vysoké úrovni. Tento dvoudenní workshop mi pomohl pochopit základy kontejnerizační technologie a její použití pro vývoj a nasazení v aplikací. Ukázal i pár tipů a triků jak tuto technologii používat, velice mě potěšila integrace s gitlabem CI/CD. Ondru mohu s klindým srdcem doporučit jako školitele.

Radek Erben

Central Group


Zúčastnil jsem se Ondřejova tréninku Dockeru. Bylo pro mě velkým potěšením zúčastnit se, protože byl dokonale připravený, velmi dobře strukturovaný a plný praktických příkladů a užitečných materiálů. Ondřej je skutečný profesionál se skvělými znalostmi.

Robin Hornicek

Invasys s.r.o.


Zúčastnil jsem se Ondřejova tréninku Dockeru. Bylo pro mě velkým potěšením zúčastnit se, protože byl dokonale připravený, velmi dobře strukturovaný a plný praktických příkladů a užitečných materiálů. Ondřej je skutečný profesionál se skvělými znalostmi.

Robin Hornicek

Invasys s.r.o.


Zúčastnil jsem se Ondřejova tréninku Dockeru. Bylo pro mě velkým potěšením zúčastnit se, protože byl dokonale připravený, velmi dobře strukturovaný a plný praktických příkladů a užitečných materiálů. Ondřej je skutečný profesionál se skvělými znalostmi.

Robin Hornicek

Invasys s.r.o.


S Ondrou jsem absolvoval kurz Gitlab-CI, každému vřele doporučuji. Profesionální přístup, super knowledge base. Ještě jednou díky!

Jaroslav Leitl


Ondřej je opravdový profesionál. Ohledně Dockeru má velkou řadu znalostí. Své vědomosti a zkušenosti umí velmi dobře předat.

Tomas Novosad

Incinity


Ondra je erudovaný a v oblastech, které školí se dobře orientuje. Mohu jej doporučit. Osobně jsem byl na dvou jeho školeních.

Kamil Chalupníček

Invasys a.s.