Vypsané termíny

NÁZEV ŠKOLENÍMÍSTODATUMCENADÉLKA
Docker 🇨🇿Prague24.09.2024 - 25.09.202415 900 CZK2 dnyRegistrovat
Docker 🇨🇿Prague02.12.2024 - 03.12.202415 900 CZK2 dnyRegistrovat

24.09.2024 - 25.09.2024
délka: 2 dny
cena: 15 900 CZK

Registrovat

02.12.2024 - 03.12.2024
délka: 2 dny
cena: 15 900 CZK

Registrovat

Co je to Docker

Docker je dnes technologie, která proces vývoje, testování a provozování softwaru velmi zjednodušuje. Provozujte cokoliv a kdekoliv. Už nečekejte na nastavení vašeho serveru nebo na aktualizaci nějaké knihovny. Mějte prostředí jako součást vaší aplikace.

Jak školení probíhá

Na školení Úvod do práce s Dockerem si ukážeme vše jak s Dockerem pracovat od vytvoření vlastního kontejnerů po jeho provozování na serveru. Vše si prakticky vyzkoušíme a osaháme.

Co Vás naučím

  • Teoretický úvod do Dockeru
  • Instalace Dockeru (pro ty kteří nenainstalovali doma)
  • Práce s kontejnery
  • Práce s obrazy
  • Docker Compose - vicekontejnerove aplikace v Dockeru

Pro koho je školení určeno

Školení je primárně určeno lidem, kteří nemají s Dockerem žádné (nebo malé) zkušenosti. Školení nepočítá s předchozími znalostmi Dockeru. Je vhodné pro vývojáře nebo devops (server administrátory), kteří chtějí Docker využívat v praxi nebo chtějí mít přehled co Docker řeší a kde by jej mohli použít.

Předchozí znalosti

  • Základy práce s Linuxem
  • Základy práce v terminálu

Technické požadavky

  • Nainstalovaný Docker
  • Přístup na internet - ideálně bez korporátní proxy, případně nastavenou proxy v prohlížeči

Ondřej Šika

Jsem freelance DevOps konzultant a lektor. Zlepšuji práci vývojářských týmu zaváděním efektivních procesů ve vývoji. Naučím Vás používat prověřené nástroje a technologie, které povedou k rychlejšímu vývoji a bezpečnějšímu provozu vašeho software.

Cena za školení

Otevřený termín: 17 900 CZK bez DPH
Firemní školení: 64 000 CZK bez DPH

Nezávazná poptávka

Máte pochybnosti? Potřebujete přesvědčit svého šéfa?

Nad kurzy jsem strávil desítky hodin příprav a stovky hodin používáním a prozkoumáváním technologií. Vy nemusíte. Vše je připraveno tak, abyste se naučili a vyzkoušeli vše co je potřeba ke zvládnutí dané technologie. Pokud nebudete s kurzem spokojeni, vrátím Vám peníze.
150+

Počet odškolených lidí

15+

Počet firem ve spolupráci

20+

Počet uskutečněných školení

Josef Sekava

Interim Chief Technology Officer, Zoot a.s.

18. Březen, 2020

Ondra je přátelský mentor a expert na Docker se kterým se prostě chcete potkat! Ondra udělal pro naše IT oddělení dvoudenní školení Docker v lednu 2020. Za dva dny se mu podařilo dostat se do hloubky, ale zároveň to podal dostatečně srozumitelně a jasně pro všechny. A všichni jsme uvítali obsáhlé materiály, které nám dal pro pozdější použití. To, co jsem ocenil nejvíce, byly četné následné e-maily, kontrola našeho týmu a nabídka pomoci s případnými překážkami. Pokud potřebujete někoho, kdo vám pomůže nastartovat nebo vylepšit vaši cestu k Dockeru, mohu Ondřeje doporučit jako toho pravého.


Robert Urban

Project Manager & communication specialists & IT Architect, Digiteq Automotive

3. října 2019

Na doporučení našich obchodních partnerů jsme požádali Ondřeje o školení Dockeru. Celé dva dny splnily naše očekávání. Já a mí kolegové jsme si z toho odnesli víc, než se očekávalo. Skvělá otevřená atmosféra. Ondřeji, děkuji.


Matouš Holinka

Test Automation, CZ.NIC

21. Březen 2020

Formou dvoudenního workshopu nás Ondra seznámil se základními technologiemi kontejnerů a navazující pokročilou problematikou. Vysvětloval velice přehledně, přitom technicky/odborně na vysoké úrovni. Teorii doplnil o spoustu praktických příkladů a rad. Ačkoliv jsem měl se základy v Dockeru jistou zkušenost, díky tomuto workshopu jsem měl možnost si znalosti doplnit a ověřit. Navazující druhá část workshopu (Docker Compose, Machine a Swarm) už byla náročnější. Nicméně Ondra dovedl tuto problematiku zjednodušit pomocí vhodných analogií. Tudíž jsem po dvou dnech odcházel se slušnou porcí odpovědí na svoje otázky. Školení/materiály mi dost pomohly rozšířit znalosti. Ještě jednou děkuji a těším se v Brně!

Ohlasy z Twitteru

Ondrej Sika

ondrej@sika.io 📋
skoleni@sika.io 📋
+420 773 452 376 📋

Company ID
88114163 📋

VAT ID
CZ9302252102 📋

Zajímají Vás novinky?

Odebírejte můj newsletter a budete v obraze!

Website by Zuzana Jeschke